Про аукціон

Щиро вітаємо Вас на сайті інформаційно-комунікаційного ресурсу «Автоаукціон» від СК ІНГО! З метою максимального задоволення потреб і підвищення лояльності клієнтів, наша компанія постійно проводить удосконалення процесів страхової діяльності. Створення власної он-лайн площадки з визначення ринкової вартості придатних залишків застрахованого майна, є одним з важливих кроків, що дозволить скоротити терміни врегулювання страхових справ.
Ми цінуємо думку наших клієнтів, і тому гарантом сумлінності учасників аукціону виступає саме СК ІНГО.

Наш он-лайн майданчик побудовано на принципах роботи провідних інтернет аукціонів світу. Жодної плати за реєстрацію, комісій та подальших платежів не знімається. Реєстрація включає в себе кілька простих кроків і займає мінімум часу. 

Запрошуємо Вас прийняти участь у торгах!

Якщо у Вас виникли складності при реєстрації, є думки чи пропозиції, щодо роботи сервісу – зв’яжіться з нами через форму зворотнього зв’язку.
Чи можу я робити ставки без реєстрації на аукціоні?
Ні. Ставки по виставленим на торги лотам можуть робити тільки зареєстровані користувачі.
Як зареєструватися на аукціоні?
Пройдіть по кнопці реєстрація на головній сторінці, заповніть необхідні графи і дотримуйтесь подальших інструкцій.
Як відбуваються торги?
Торги на аукціоні проходять в закритому режимі. Його користувачі не можуть бачити пропозицій один одного до закінчення торгів. Кількість ставок (змін пропозиції) по лоту необмежена.
Якщо в ході аукціону отримано декілька найвищих пропозицій?
В такому випадку проводяться повторні торги із зазначенням стартової ціни лоту. Учасники, чиї ставки виявилися найвищими, отримують окреме повідомлення від модератора, із вказанням причини проведення додаткових торгів.
Чи сповіщує аукціон про появу нових лотів?
Дана функція може бути активована в особовому кабінеті користувача в закладці "Мої повідомлення".